Kontakt
HHpedia

Login:
Hasło:

Zarejestruj się Nowy użytkownik

» Dodaj wydarzenie
» Dodaj zapowiedź
» Dodaj wykonawcę
» Dodaj produkcję
» Dodaj wytwórnię
» Dodaj tekst utworu
» Dodaj definicję
» Dodaj link do serwisu

Edytuj zapowiedź

Wyszukaj:         Wyświetl:

Belka górna

Jobikz/Zkibwoy - "Psiakrew"

Premiera: 2017"Płyta się robi i to poważniej niż zwykle, mam już z godzinę materiału, który wciąż jest w powijakach produkcyjnie i rapowo, ale będzie Wam dostarczony, po dobrej selekcji, na pięknym nośniku, w najwyższej możliwej amatorskiej jakości (hue hue).

Nie wiem czy w walentynki, czy w następną wigilię, czy jeszcze za 5 lat, ale kto by się przejął. Czekałeś na nielegal? Czekaj!

Początkowo miały być “szkice”, zupełnie losowe odpowiedzi na “która u mnie i o czym myślę?”, ale z biegiem czasu zrobiło się nieco bardziej refleksyjnie, choć wciąż równie niekoncepcyjnie.

Chcę zrobić winyl, zawsze o tym marzyłem i zawsze byłem pewien, że to zrobię. Nie muszę mówić, że nie jem rapu-papu i to hobby na boku, bo znamy się jak stare psy. To jest dla moich przyjaciół i najbliższych, dla mnie, bo chcę móc dać im coś i postawić to coś na własnej półce. Niech zbiera kurz przez lata, albo niech śmiga po allegro jak jakiś airwolf tej.

Jak się nie znamy, to sorry, ale wyrzygasz hajsy, żeby mi pokryć to, co tu hobystycznie gotuję, taka sytuacja. Lymytyd edyszon będzie, żadnych dotłoków.

Nad płytą pracują ze mną: Drumlinaz/Bitamina, S. Sez, Zone/Pers/Miroff, Kes-a, Chris Kay, Smarki Smark, Szuwar i rzecz jasna dobry tata gang, czyli MŁD/Kedyf.

Oficjalnie nie wiem kto finalnie zagości, ale co by się nie stało, ci ludzie maczali w tym palce…

Dodał: B4RRTTEK
2016-11-24 21:01:46


Jeszcze żaden użytkownik nie skomentował tej zapowiedzi.

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.

Belka dolna