Kontakt
HHpedia

Login:
Hasło:

Zarejestruj się Nowy użytkownik

» Dodaj wydarzenie
» Dodaj zapowiedź
» Dodaj wykonawcę
» Dodaj produkcję
» Dodaj wytwórnię
» Dodaj tekst utworu
» Dodaj definicję
» Dodaj link do serwisu

Edytuj zapowiedź

Wyszukaj:         Wyświetl:

Belka górna

B.R.O - "Nowy Rozdział"

Premiera: 21 kwiecień 2017Po niewątpliwym sukcesie wydawniczym dwóch poprzednich produkcji: High School, oraz Next Level 2, warszawski raper powraca z nowym materiałem, który ukaże się nakładem wytwórni Step Records już 21 kwietnia.

"Nowy rozdział" to album w całości nagrany, wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez B.R.O. Materiał z jednej strony podsumowuje dotychczasową drogę rapera i związane z nią życiowe zmiany, z drugiej zapowiada wejście w nową epokę - muzycznie i prywatnie. Wszystkie utwory wiążą się w jedną spójną całość, jednakże dzięki uniwersalnej treści, każdy z nich broni się również singlowo, nie tracąc nic po oderwaniu go od muzycznej historii.

"Nowy rozdział" to materiał w całości nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez B.R.O. Raper zajął się również większością produkcji, za wyjątkiem dwóch numerów, za które odpowiedzialni są Eurii oraz SoDrumatic. Nadchodzące solo z jednej strony podsumowuje dotychczasową drogę rapera i związane z nią życiowe zmiany, z drugiej zapowiada wejście w nową epokę - muzycznie i prywatnie. Wszystkie utwory wiążą się w jedną spójną całość, jednakże dzięki uniwersalnej treści, każdy z nich broni się również singlowo, nie tracąc nic po oderwaniu go od muzycznej historii.

Krążek spodoba się zarówno odbiorcom, którzy z twórczością warszawskiego rapera mieli już do czynienia, jak i nowym słuchaczom - zarówno tym, którzy szukają ambitnych treści oraz fanom zaczepnej braggi; tym szukającym wpadających w ucho i zapadających na długo w pamięci brzmień, a także mocno bujających, stylistycznie mrocznych bangerów. "Nowy rozdział" to zebranie na jednym krążku tego, co najlepsze w nowej fali brzmienia. W finalnym efekcie dostajemy idealnie zbalansowany krążek, który ukazuje ogromne możliwości młodego MC - ten po kilku latach na scenie dopiero się rozkręca i z pewnością jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Tracklista płyty:

01. Nowy Rozdział
02. Spacer
03. Kurtyna
04. Mówiła Mi
05. Tylko Z Tobą
06. Co Ty O Mnie Wiesz
07. Skrzydła
08. Tort
09. Zlatan
10. Farma-Zone
11. Do Dna
12. Zabiorę Cię Tam
13. Dom
14. Bonus Track
15. Bonus Track

Dodał: Matti
2016-10-13 17:13:50


Jeszcze żaden użytkownik nie skomentował tej zapowiedzi.

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.

Belka dolna