Kontakt
HHpedia

Login:
Hasło:

Zarejestruj się Nowy użytkownik

» Dodaj wydarzenie
» Dodaj zapowiedź
» Dodaj wykonawcę
» Dodaj produkcję
» Dodaj wytwórnię
» Dodaj tekst utworu
» Dodaj definicję
» Dodaj link do serwisu

Edytuj wytwórnie

Wyszukaj:         Wyświetl:

Belka górna

Konkret Promo


Wytwórnia
Rok założenia:2000
Strona oficjalna: www.konkretpromo.com
foto
Informacje o wytwórni

Konkret Promo istnieje od 2000 roku i jest jedną z najprężniej działających na polskim rynku agencji artystyczno-promocyjnych.

Z sukcesami działamy w następujących dziedzinach:

Organizacja koncertów, imprez, wydarzeń

Na naszym koncie jest ponad 150 zorganizowanych koncertów i ponad 1000 imprez.

Organizowaliśmy (często jedyne w Polsce) koncerty takich artystów z USA jak m.in. Fatman Scoop, KRS-ONE, Rahzel (z The Roots), Tha Liks, DJ.Kool, Prince Paul, Defari, Declaime, Afu-Ra, Grouphome oraz wydarzenia z udziałem wykonawców z Wielkiej Brytanii takich jak Blak Twang czy Mr. Thing i Niemiec (BeatCamp, DJ.Hype). Lista polskich wykonawców, z którymi współpracowaliśmy, jest zbyt długa by móc zamieścić ją w tym miejscu.

Naszym imprezom patronowali m.in. TVN, MTV, VIVA Polska, 4fun.TV, Radio Eska, Radiostacja, Gazeta Wyborcza. Onet.pl a wśród sponsorów organizowanych przez nas wydarzeń znaleźli się m.in. Kompania Piwowarska oraz Reebok.

Impresariat, Management, Agencja Koncertowa

Od początków istnienia Konkret Promo współpracuje z wieloma wiodącymi wykonawcami muzyki hip-hop w Polsce, reprezentując ich interesy w zakresie promocji i pr, negocjowania i egzekwowania umów wydawniczych, zawierania kontraktów reklamowych.

Konkret Promo to także agencja koncertowa, za pośrednictwem której organizatorzy koncertów i wydarzeń mogą zabookować wykonawców i DJi na swoja imprezę. Wielu artystów reprezentujemy na zasadzie wyłączności.

Wydawnictwo muzyczne, produkcja teledysków

Nakładem labelu Konkret Promo ukazały się dotychczas dwie znakomicie przyjęte przez fanów oraz media płyty: DizkretPraktik "IQ" oraz Płomień 81 "Historie z Sąsiedztwa". W chwili obecnej (druga połowa 2006 roku) trwają przygotowania do trzech kolejnych premier wydawniczych.

Zarówno do własnych produkcji, jak i na zlecenie zewnętrznych kontrahentów, realizujemy teledyski, które są emitowane w polskich telewizjach muzycznych.

Kompleksowa obsługa klubów muzycznych

Współpracujemy z wieloma klubami w całej Polsce świadcząc usługi związane z kreacją wizerunku lokalu, budowaniem programu artystycznego, rozwiązaniami promocyjnymi, kreacją i produkcją materiałów reklamowych (reklamy telewizyjne, radiowe, prasowe, plakaty, ulotki, reklama elektroniczna).

W całości odpowiadamy za program artystyczny oraz za promocję najpopularniejszego klubu stolicy - The Fresh.Dynamiczny zespół agencji Konkret Promo z przyjemnością sprosta nowym wyzwaniom leżącym w zakresie naszych kompetencji. Myślimy nieszablonowo, działamy szybko i skutecznie, współpraca z nami oferuje korzystny współczynnik poniesionych nakładów do uzyskanych efektów. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się czy moglibyśmy doprowadzić do osiągnięcia założonych przez Ciebie celów to kontakt z nami na pewno rozwieje ostatnie Twoje wątpliwości.

Wydane płyty (6)
Pezet
Muzyka Rozrywkowa
2007, album
Onar
Pod Prąd
2007, album
Płomień 81
Historie Z Sąsiedztwa
2005, album
Płomień 81
Odwaga
2005, singiel
V/A
Konkret Presents
2003, składanka
DizkretPraktik
IQ
2002, album

Użytkownicy, którzy edytowali tę stronę:
JayJay (w sumie: 1)

Belka dolna