Kontakt
HHpedia

Login:
Hasło:

Zarejestruj się Nowy użytkownik

» Dodaj wydarzenie
» Dodaj zapowiedź
» Dodaj wykonawcę
» Dodaj produkcję
» Dodaj wytwórnię
» Dodaj tekst utworu
» Dodaj definicję
» Dodaj link do serwisu

Edytuj wytwórnie

Wyszukaj:         Wyświetl:

Belka górna

JuNouMi Records


Wytwórnia
Rok założenia:2001
foto
Informacje o wytwórni

JuNouMi Records jest wytwórnią ukierunkowaną na wydawanie winyli (inne nośniki nie wchodzą w grę). Nastawieni jesteśmy na wydawanie dobrej, pozytywnej muzyki. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, szczególnie dużą przyjemność sprawia nam promowanie nowych talentów.

JuNouMi Rec. powstało nie dawno, na początku roku akademickiego 2001/2002. Na jednej z wielu imprez, w oparach nie tylko alkoholowych, pojawiła się koncepcja zawojowania światowego szołbiznesu. Tylko jak...? Odpowiedź spadła jak grom z "zachmurzonego" nieba - PŁYTA WINYLOWA! Pomysł był, więc trzeba było przejść do realizacji. Zaczeliśmy od zaproszenia zaprzyjaźnionego zespołu Flexxip, zgodzili się i co z tego wyszło można sprawdzić na EP vol.1 (wielkie dzięki dla Emila, Mes'a i Vao). Dalej poszło już z górki...

Kolejni wykonawcy zapraszani przez Groha ochoczo podjeli wyzwanie. I tak drugim numerem po Flexxstylu był Eudezet Allstars (podziękowania dla RaadRadd'a, Oxego i całej łódzkiej ekipy), wkrótce pojawił się 3ekon (big up dla Webber'a). Znamiennym faktem było nawiązanie współpracy i nieoceniona pomoc Noon'a (bez Ciebie nie dalibyśmy rady). Następnie doszedł Diztrikt (nowy, piecioosobowy projekt), w którym debiutuje DJ Panda (podziękowania dla Dizkret'a, Pandy oraz Urb'a ). Pojawił się też pierwszy zgrzyt, zainteresowani wiedzą o co chodzi (big up dla Deny i Pjus'a). W między czasie powstało intro, czyli produkcja Noon'a z cut'ami Romka (wielkie dzięki Romek!).

Równolegle do strony muzycznej, ciężko pracowaliśmy nad sprawami technicznymi, czym zajął się osobiście Link. Warto dodać, że w tym momencie mieliśmy już spory poślizg czasowy, ale warto było zwlekać. Internetowym wizerunkiem naszej wytwórni oraz aspektami graficznymi zajął się Supastik (członek JuNouMi Crew, nieoceniona pomoc, big up!).

Wydane płyty (10)
Pezet
Ostatni Track
2013, winyl
Kixnare
Red
2013, winyl
Rasmentalism
EP
2011, winyl
Daniel Drumz
Kraktown
2010, winyl
V/A
JuNouMi Records EP Vol.4
2010, winyl
V/A
5 Lat JuNouMi Records
2007, winyl
V/A
JuNouDet
2006, winyl
V/A
JuNouMi Records EP vol.3
2003, winyl
V/A
JuNouMi Records EP Vol.2
2002, winyl
V/A
JuNouMi Records EP Vol.1
2002, winyl

Użytkownicy, którzy edytowali tę stronę:
JayJay (w sumie: 1)

Belka dolna